Zeitgeist.

02.01.2008 02:31:04 aizsāka rolyix
33 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
rolyix, 02.01.2008. 02:31:42
Komentāra reitings: 0.216

http://www.zeitgeistmovie.com/

izsakiet viedokļus. ;D

dzēsts lietotājs, 02.01.2008. 04:47:02
Komentāra reitings: 9.347

Patiesība ir tur...

vikings, 02.01.2008. 04:57:47
Komentāra reitings: 13.565

Nopienta filma. Otrā filmas trešdaļa ir par 11. septembra notikumiem, atainoti daudzi iepriekš nezināmi fakti un kas zin - varbūt tiešām kaut kā dēļ tā visa bija sazvērestība par kuru mēs neko nezinam. Iesaku noskatīties.
Spams: Nu nesaprotu tos, kas katra sava raksta beigās liek kaut kādu stulbu smaiļiku. rolyix tev tā filma likās baigi smieklīga? Vai baidies, ka citi smiesies par tavu jautājumu par filmu tādēļ ierēc uzreiz?

rolyix, 02.01.2008. 13:11:57
Komentāra reitings: 15.268

*manā skatījumā tas ir plats, labsirdīgs smaids, nevis "ierēcošs".
*filmā nav nekā smieklīga.
*mani interesē viedokļi par filmu, nevis viedokļi par smaidiņu izmantošanu tekstā vai to, cik viņi ir stulbi vai "stilīgi".

dzēsts lietotājs, 02.01.2008. 16:30:31
Komentāra reitings: 11.219

Filmu jau pasen (nu cik nu pasen neesu jau galīgi vecs) manīju/skatīju un likās ļoti spēcīga, lika aizdomāties, un aizdomams pamatoja manam iekšējām atēistam par to reliģiju, bet par to 11 sept, fuflo viss jau sen redzēts un dzirdēts, bet tāpatās intersanti un par tām bankas lietām arī spēcīgi, tik es nesaprotu par tām telefonu sarunām kurās tiek runāts kāpēc tiek organizēts tas 11 sept notikums...enīvei ja tādas būtu bijušas tad jau sen būtu bijušas atkātībā un ar to arī viss beigtos nu aizdomas par amerikānu pašu organizētu teroraktu sev..

dzēsts lietotājs, 02.02.2008. 10:02:13
Komentāra reitings: 11.136

Labdien! Nu, vakar noskatījos filmu. Jāatzīst, nevarēju no savādās sajūtas atbrīvoties visu vakaru. Kāds gan tur būtu brīnums, ka būtu ļaudis, kas plēšās, lai kļūtu par pasaules valdniekiem... to taču visi vēlētos.
Sazvērestības amerikas valdošajās aprindās ir reāla, un to zin ikviens, kurš kaut mazliet ir painteresējies par šīm lietām. Sākot ar Kenediju, kurš savas prezidentūras termiņa pēdējā mēnesī tikai uzlaboja stāvokli Amerikā, ar attiecīgiem likumiem un budžeta grozījumiem, lai noietu no skatuves kā labais tēls, un beidzot ar Bušu, kurš pilnīgi nepamatoti tika iecelts prezidenta amatā (tiešām iecelts), jo viss, ko viņam atlika darīt, bija piedzimt Bušu ģimenē... :D (Jo, ja varbūt kāds nezin, Buša jaunākā inaugurācijas dienā, viņš nemaz neizkāpa no sava limuzīna un neapsveicinājās ar publiku, jo tā bija nikna par nopirktajiem, sarunātajiem vēlēšanu rezultātiem).
Par reliģiskajiem jautājumiem nekomentēšu... tikai jāapsver doma par piesliešanos budismam, kas vismaz nebija saistīts ar saulgriežiem :D
Lai nu kā. Es uzreiz iztēlojos to pasauli, pār kuru valdītu tikai pāris vīri vai grupa. Labāk neizteikšos, kā es to iztēlojos... pārāk briesmīgi izklausītos. Pasaule bez likuma- tas visu izsaka.
Un tas pierāda, cik gudri ir šī slepenā vīru grupiņa. Viņi padarīs amerikāņu tautu par stulbu un viegli ietekmējamu nāciju. Tad, pietiks tikai ar vienkāršu propogandu, lai liktu viņiem darīt da jebko... Kā to darīja karos... Problēma ir tā, ka tagad, ar informācijas laikmeta iestāšanos, cilvēkiem ir daudz vienkāršāk izglītoties, tapēc palīgos "slepenajiem vīriem" steidz TV šovi, seriāli, filmas, datorspēles, nerkotikas, alkohols...utt...
Tas, ka filmu var noskatīties par brīvu, jau vairāk liek domāt par veidotāju godaprātu un finansiālo neieinteresētību.
Cerams tikai, ka pietiekami daudz cilvēku atmodīsies, pirms būs par vēlu...

adellada, 02.02.2008. 10:19:23
Komentāra reitings: 11.074

Par filmu man stāstīja pirmdien, vēl līdz šim rītam es centos atcerēties tās nosaukumu, ienāku šeit un skatos- ir.
Lieliski, dodos tagad skatīties.

sun, 02.02.2008. 21:13:33
Komentāra reitings: 10.448

nesen noskatījos, filma diezgan fascinējoša
es gribētu zināt cik [ne]apstrīdami ir daudzie filmā minētie fakti (nerunājot par reliģijas daļu)? mans brālis, kurš ir ļoti zinošs politikā un vēsturē, bija ļoti noraidošs un teica, ka filma vairāk vai mazāk ir balstīta uz muļķībām
negribas piekrist, bet reizē ir lietas, kas liek apšaubīt filmas patiesumu..

kas_te, 03.02.2008. 11:08:29
Komentāra reitings: 12.923

Neteikšu, ka esmu sajūsmā, bet daudz ko jaunu var uzzināt. Vēsturiskais likās tuvu patiesībai, astroloģiju nepārzinu, un tā kā filmas pamatā ir vairāk vai mazāk pierādījums, ka bībele ir zvaigžņu kartes atreferējums uz papīra.. sasodīti daudz politiskā ietverts. +- veesturiskie fakti [likās pareizi.]
Grūti pateikt - ir autoram taisnība vai nav.
Mana lielākā kļūda - mēģināju noskatīties pirms gulētiešanas. Šī nav tā filma, no kuras var acis atraut. Tā pavēlāk gulēt aizgāju. Bet - bija tā vērts.

kornist, 03.02.2008. 18:46:06
Komentāra reitings: -4.166

patiesa filma. patiesa mūsu dzīve.
cik daudzi ir pakļauti citiem un apmierināti un domā ka tas pat ir normāli. un kad pienāks brīdis lai saprastu. manuprāt tas jau sen ir nokavēts. jo cik daudzi no tiem kas šo redzēju ies un mainīs kaut ko ? tas paliks pie mums un mēs to sapratīsim. bet esam par mazu lai ko mainītu.

jackpot20, 06.09.2008. 19:43:02
Komentāra reitings: -7.609

To SUN!
Tavs bračka nesūda nejēdz ne no politikas ne no vēstures:
1. Jo NEKUR PASAULĒ tādiem pelēkiem cilvēciņiem NEKAD neviens nestāsta patiesību!
2. Jo arī grāmatas ir sarakstītas balstoties uz tiem izfiltrētiem faktiem, kurus apstiprināja valdība un līdz ar to tie "daži", kas stāv aiz valdības. Pašsaprotams, ka tādā veidā tie "daži" ir "saražojuši" tādus kā tavs bračka, kas visu noliedz, jo tam tā ir mācīts, bet es par laimi esmu ieguvis vairākas ļoti retas grāmatas, kuras uz visu pasauli izlaistas labi ja 1000 eksemplāros domātas noteiktam ļaužu lokam, bet ne tādiem kā mēs visi, ja saprotat ko domāju, un tajās arī ir minēti tie fakti par karu un tā cēloņiem un arī ASV valdības netīro spēli, kura filmā ir labi parādīta.

Starpcitu gadījums ar tavu brāli ir tieši tas, ko vēlās tie "daži", nepamanīji? Un kas tieši ir apšaubāms???

To kornist.
Prieks ka vismaz viens ir pilnībā sapratis situāciju, bet teikšu atklāti - pat ja visi cilvēki uz zemes šo filmu noskatīsies, tad 75% pateiks, ka lielākā daļa ir izdomas kautgan 60% tomēr mocīs šaubas, 25% noticēs, bet no tiem 24,99% paliks klusējot, jo nevēlas un NEMĀK rīkoties šādās situācijās, un tikai 0.01% ir gatavi ķerties vērsim pie ragiem, bet to nedara, jo saprot, ka tādā mazumā neko nav iespējams paveikt! Līdz ar to jāsaprot tikai viena dzīves patiesība - mēs 99,99% esam tikai patērētāji jeb "ganāmpulks" un "daži" no 0.01% ir tie "gani". Tā tas bija un tā arī būs vienmēr!

Paldies par uzmanību!

kampy, 06.09.2008. 22:31:42
Komentāra reitings: -10.062

es ļoti ceru, ka Dievs tomēr ir. savādāk nāksies šo dzīvi iet vienai..
/ateiste ar mazu cerību

rxx, 07.09.2008. 15:28:10
Komentāra reitings: 8.896

Davai, pasakiet, ir jēga šito skatīties vai nav? Te, spriežot pēc dažiem, fanātiski paranojiskiem sazvērestības teoriju atbalstītāju sajūsmas pilnajiem tekstiem, es secinu, ka nav.

spontanuss, 07.09.2008. 15:34:14
Komentāra reitings: 10.653

Es lieku atklātu mīnusu kornistam un jackpot20, jo viņu komentāri man liekas tiešām stulbi! Pats galvenais, kas man liekas, ko filma gribēja tev pavēstīt ir tas, ka ne jau to, ka kāds jau ir izplānojis kontrolēšanas sistēmu jau vairāku gadusimtu garumā! Bet tas, ka ir jāinteresējas par apkārt notiekošo - politikā, (nākamais piemērs jau no manis) par to, ka jāinteresējas izprast dzīvi un galvenais - DOMĀT līdzi notiekošajam, MĀCĪTIES, jo tikai stulbus cilvēkus ir viegli pakļaut, tos, kas nenodarbina smadzenes un lielāko daļu pavada tusējot un bezmērķīgi staigājot! Kaut vai piemērs no dzīves, ja nebūtu darbā aizgājis izbļaustīties par to, ka darba likumā (esmu pastudējis arī to) teikts, ka algu nedrīkst samazināt, neatkarīgi no tā, vai tevi pārceļ, un nav kur piesieties tavā darba izpildīšanas kvalitātē! Cilvēku, kas piespiež kustināt smadzenes ir grūti aptīt ar pirkstu!

P. S. PAr filmu runājot, es ticu faktiem par 11. septembri, un uzņemos filmā teikto nosaukt par patiesu no sava skatu punkta! Par reliģiju runājot, nezinu, man likās diezgan muļķīgs piemērs tā astroloģijas būšana! Nu nezinu vai cilvēks bez speciāla aprīkojuma un pētniecības varētu noteikt, kad sākas un kad beidzas kāda ēra! Nu nezinu varbūt cilvēki bija tad gudrāki, moš viņi izmantoja metodes par kurām nezinām!? VArbūt...

spontanuss, 08.09.2008. 19:46:41
Komentāra reitings: -0.062

Vēl es nekad neļaušu sev implantēt kādu sū*u zem ādas smadzeņu daļā! Savādāk ar datorvīrusu varēs nogalēt arī mani! :D

kazhy, 05.10.2008. 19:05:05
Komentāra reitings: 5.763

vakar iznāca filmas turpinājums: Zeitgeist: Addendum.
treileris šeit: http://www.youtube.com/watch?v=5r6-o1lpJHU

esot, 05.10.2008. 19:16:51
Komentāra reitings: 4.322

treileris tur, pilnā garumā šeit. brīvai apskatei iznāca 3 oktobrī

http://video.google.com/videoplay?docid=7065205277695921912

lieliskais kārlis, 05.10.2008. 21:42:41
Komentāra reitings: 7.234

Tā arī nav sanācis noskatīties, bet centīšos laboties.

hepatits, 31.10.2008. 16:31:41
Komentāra reitings: -1.517

vikings komentēja: ".. un kas zin - varbūt tiešām ..", "Nu nesaprotu tos, ..";

dzēsts lietotājs komentēja: ".. un likaas ..", ".. tik es nesaprotu ..";

sun komentēja: "es gribētu zināt cik [ne]apstrīdami ir daudzie filmā minētie fakti ..", ".. negribas piekrist, bet reizē ir lietas, kas liek apšaubīt filmas patiesumu..";

kas_te komentēja: "Grūti pateikt - ir autoram taisnība vai nav.";

kornists komentēja: ".. cik daudzi no tiem kas šo redzēju ies un mainīs kaut ko ?";

kampy komentēja: "es ļoti ceru, ka Dievs tomēr ir. savādāk nāksies šo dzīvi iet vienai.. ";

rxx komentēja: ".. pasakiet, ir jēga šito skatīties vai nav?";

spontanus komentēja: ".. runājot, nezinu, man likās ..", un katrs naakamais teikums iesaakas ar vaardiem --> "Nu nezinu.. Nu nezinu.. VARBUUT.. "

vairums viedoklju teiceeji, kaa tad mees varam savas shaubas kliedeet?

shis nav retorisks jautaajums.
varbuut kaads no veel nekomenteejushiem var atbildeet?

rxx, 31.10.2008. 16:33:38
Komentāra reitings: 1.864

Kādas šaubas? Noskatījies neesmu un tuvākajā laikā neesmu arī plānojis skatīties.

hepatits, 31.10.2008. 17:23:57
Komentāra reitings: -0.014

tavas individuaali piemineetaas shaubas par izveeli: filmu skatiishanos/neskatiishanos.

kaa tu vareetu tikt ar taam skaidriibaa? [kliedeet taas]

rxx, 31.10.2008. 18:34:52
Komentāra reitings: 5.79

Zini, man ir dzīvē pietiekoši visādu citu lietu, par ko domāt, šaubīties un priecāties, lai es varētu īpaši nedomāt - skatīties vai nē kaut kādu dīvainu filmu. I don't give a fcuk un viss.. ;)

Tev es iesaku noskatīties šo: http://www.youtube.com/watch?v=6wS5xOZ7Rq8

Katrā ziņā par sliktu tam zeitgeist spēlē, tas, ka es šo nosaukumu regulāri lasu kaut kādos ne pārāk gudros sociālo tīklu un saziņas programmu profilos. Značit nekas labs tur nevar būt... Bija laiks, kad tūkstošiem draugos dzīvesvieta bija "Big city life", nu šis principā ir tas pats, tads tukšs fanātisms.

kathor, 01.11.2008. 11:41:53
Komentāra reitings: -3.017

Links, kur var nokopēt filmu RU tulkojumā:
http://failiem.lv/list.php?i=ttcynp

Arī filma "Money as a debt", ļoti līdzīga:
http://failiem.lv/list.php?i=rmrril

spontanuss, 01.11.2008. 11:46:26
Komentāra reitings: 1.409

hepatits laikam ir no tās šķiras, kam ir tikai divas atbildes - jā vai nē! Un ar tādu ideju viņš dzīvo! Viņu nekad nemāc šaubas, un viņš neparedz iespēju, ka pieņemts var izrādīties arī nepaties! Bet rxx pluss, tas video redzēts, bet pasaka daudz patiesības! :D Just don't give a fuck! :D

hepatits, 02.11.2008. 18:54:28
Komentāra reitings: -4.323

kaa pie taada secinaajuma [par man piederoshaas cilveeku shkjiras ideologjiju] nonaaci spontanuss?

kas attiecas uz cilveeku savstarpeejaam attieciibaam [komunikaacija], es ljoti labpraat veeleetos vadiities peec spontanuss mineetaas jaa/nee idejas, savukaart izzinot nezinaamo apkaarteejaa pasaulee [zinaatne], kuraa arii ir iekljauts cilveeks, ir jaavadaas peec ieprieksh izvirziitiem un attiecinātiem atskaites punktu pienjeemumiem [jaa/nee], kuri nereti liek vilties izzinjas procesaa [kas arii ir daļējs panaakums], jo par apkaarteejo vidi viss nav zinaams. saak vairoties shaubas pasiivajos izzinaataajos attieciibaa pret aktiivaakiem izzinaataajiem, no kuraam izriet abpuseejas bailes, ar kuraam protams gudraak var manipuleet apspiestie aktiivaakie izzinaataaji.
VAI TAS IR PAREIZI/GODIIGI/TAISNIIGI?
UN JA NAV, TAD KAS MUMS IR JAADARA?

ko es veeleejos uzsveert ar biezjo jautaajumu un varbuutiibu pieljaavumiem zem mineetaa foruma nosaukuma, bija jau ieprieksh komenteetais arguments, spontanus komentaara [07.09.2008. 18:34:14] daljaa par izzinaashanu.

kaapeec rxx nevareeja tieshi atbildeet, kaa atrisinaat vinja nezinaashanu? vai tu uztveeri to kaa publisku pazemojumu? truukums tas ir, bet ne pazemojums. mees daudz ko nezinam. peec 07.09.2008. 18:28:10 rxx komenta es maniiju, ka ir pasiiva interese, taapeec arii sekoja jautaajums. nav tas sleepts uzspiedums, lai skatiitos filmas. un jautaajums, manupraat, ir diezgan logjisks kaa arii izrauts no filmu konteksta.

rxx, 02.11.2008. 19:11:24
Komentāra reitings: 7.256

Kādu pie velna nezināšanu? Nezināšanu, vai skatīties vienu vai otru filmu? Tāda pati nezināšana man ir kad es lielveikalā pieeju parakties par aploksnīšu filmām, parasti mans lēmums ir neskatīties. :D Vai es tāpēc jūtos pazemots? Protams, nē. :D

Jā, es nezinu, skatīties vai nē to filmu. Es to atzīstu, tagad visi aplaudējiet. :D kas varētu kliedēt manu neziņu? Kāda manuprāt saprātīga cilvēka viedoklis. Piedodiet, bet pagaidām es nevienu argumentētu viedokli šeit neredzu. Un kaut kādi šitie "Neēdīsmi makdonaldā un viss mainīsies" principi (kādus te dažs labs no aktīviem diskutētājiem ir paudis), manuprāt, ir vienkārši stulbi, tā ir tāda bezjēdzīga dumpošanās un bļaustīšanās bez konkrēta pamatojuma. Kā saka - tukša muca tālu skan.

hepatits, 02.11.2008. 19:49:12
Komentāra reitings: -2.788

kaa var atshkjirt sapraatiigu cilveeku no nesapraatiiga?
un ko tad noziimee homo sapiens?

man prieks, ka saprati/atzini savu nezinaashanu.

lai gan mees dziivojam debesskraapjos, mees visi nezinam kaa var taadu uzcelt, bet alu atrast vai izrakt - uz to gan mees visi vareetu buut speejiigi!

rxx, 02.11.2008. 19:55:55
Komentāra reitings: 7.284

Nosaukums ne vienmēr precīzi raksturo tā nēsātāju. Ne visi "garšīgie" pelmeņi ir garšīgi un ne visi "saprātīgie" cilvēki ir saprātīgi.

kakas, 02.11.2008. 23:13:32
Komentāra reitings: 1.479

filma ir interesanta un dazhbriid es pat noticeeju, bet ar skaidru praatu padomaajot, var saprast, ka tas ir tiirais safabriceejums... kgan par 11 septenbri es joprojaam domaaju ka tas ir pashu amerikaanju pasuutiijums, bet par dieviem taas ir vistiiraakaas muljkjiibas un zaimoshana (pats neesmu itkaa baigi ticiigs)...
bet tomeer iesaku noskatiities, jo ir interesanta filma, tas nekas ka taalu no patiesiibas.... zirneklja cilveeks arii ir meli, bet interesanti skatiities.
kas jaasaka par otro Zeitgeist: Addendum tur ir samaisiita pirmaa kursa ekonomika ar vistiiraako fantaaziju, tapeec mazaak zinosham cilveekam gruuti nospraust robezhu starp patiesiibu un parastu muldeeshanu...
to ka filma ir safabriceejums liecina pat tas, ka vinja ir iznaakusi... proti padomaa pats, ja tu buutu viens no filmaa aprakstiitajiem illuminaatiem, vai tu ljautu vispaar shai atmaskojoshai filmai iznaakt vai arii buutu paluudzis taas rezhisooru un vinja gjimeni nogalinaat!!???

blūmī, 03.11.2008. 03:43:00
Komentāra reitings: -2.64

mana galva pēc šīs filmas noskatīšanās ir vēl sajauktāka nekā tā bija pirms tam.

hepatits, 22.02.2009. 11:58:57
Komentāra reitings: -1.28

Vai esat dzirdējuši par kādu, vai varbūt piedalaties kādā z-dienas (15.03.2009.) pasākuma rīkošanā Latvijā?

dzēsts lietotājs, 22.02.2009. 16:54:58
Komentāra reitings: 0.049

Jā es arī gribētu redzēt NIBIRU vai Planēta X kā otras saules pārādīšanos heheh. Jā būs kādi pasākumi? :)

kathor, 13.09.2009. 18:42:00
Komentāra reitings: -1.455

http://www.failiem.lv/down.php?i=pkevoi&n=MONEY_AS_DEBT_II.avi


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab

Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere


ienāktreģistrēties