Aicinu uz filmu "Fireproof" :)

23.09.2010 22:39:06 aizsāka jitsy
15 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
jitsy, 23.09.2010. 23:02:30
Komentāra reitings: -2.737

Chawa :) Mēs ar draugiem uzorganizējām tādu lielāku filmu vakaru. Tātad aicinu uz jauku vakaru ar filmu "Fireproof"! :) Filma ir par laulātu pāri, kuriem viss jau ir tā kā "sagājis grīstē" un pāris taisās šķirties, bet tad filma piedāvā neparedzētus pagriezienus...Vienvārdsakot, klipiņš te: http://www.youtube.com/watch?v=84q0SXW781c
Filma ir 29. septembrī, plkst. 18:00 „Europa City Hotel” 7. Stāvā (Brīvības ielā 199C).
Vēl filmas noslēgumā patiesi dzīvesstāsti par to, kā Dievs maina dzīves no bezcerības uz cerību un mīlestību;
Kā arī:
+ Būs popkorns;.
+ ieeja par ziedojumiem
Būsi ļoti mīļi sagaidīts! :))
Rīko: Es& mani foršie draugi no draudzes Kristus pasaulei www.kristuspasaulei.lv
Pasākuma profils draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/fireproof

endo, 24.09.2010. 05:40:55
Komentāra reitings: 4.037

kautkādi sektanti?āmen

dzēsts lietotājs, 24.09.2010. 08:48:43
Komentāra reitings: 1

izskatās pēc kkā tamlīdzīga, kas mums miestā ir..

kampy, 24.09.2010. 09:47:20
Komentāra reitings: 4.37

man ir cerība. man ir mīlestība.
aktivitāte apsveicama, bet neapmeklēšu vien tapēc, ka pēc pieredzes šādi vakari beidzas ar to, ka uzreiz mēģina tevi ievilkt un piesaistīt pie konkrētas draudzes.(kad Dievs mani uzrunās, arī pati brīvprātīgi aiziešu) ja es varētu aiziet tikai paskatīties filmu un pagrauzt popkornu, ta jau labprāt..

jitsy, 24.09.2010. 16:26:36
Komentāra reitings: -1.342

endo: Sekta pēc defin.ir nereģistrēta organizācija, mūsu draudze jau ir 2 gadus reģistrēta :p :) Un sektas parasti saista ar satanisma kultu,a mes ta pa Dievu ne to pretejo :)

jitsy, 24.09.2010. 16:31:10
Komentāra reitings: 0.658

kampy: Nu jā, mums ir mērķis cilvēkus tuvināt Dievam un prieks būtu arī ja viņi pēc tam atnāktu uz kādu dievkalpojumu,bet mēs apzināmies (ir pieredze),ka citi nāk tikai uz pašu pasākumu jau tikai,bet tas ir paredzēts,ka tā var būt..Labāk,ka atnāk kaut tikai to redzēt,nekā neko:) Būs tā, ka pēc filmas arī uzreiz var iet prom, ta būs tie daži dzīvesstāsti kuri grib un tad beidzās viss un tikai tie,kas paši vēl gribēs,varēs palikt parunāties. Gan ka kāds paliks,kādi arī varbūt ies prom,tā tas ir. Pirms tam iedošu vienkārši lapu, kur var atstāt kontaktus,ja grib vēl ko par mums uzzināt un kurš negribēs,varēs jau neatstāt.Tā kā droši var atnākt arī tikai uz filmu.Nezinu,piespiest jau nevienu nevar,arī citādākos pasākumos uz visko aicina,bet cilvēki jau paši izvēlas kuras daļas jā un ko nē.Bet nu tādai šaumīgai uzbāzībai ja liktu obligāti tos e-pastus dot vai kā,to es arī negribētu piedzīvot...Ceru,ka atnāksi tomēr:)

aicis, 26.09.2010. 08:24:46
Komentāra reitings: 3.567

Strukturēti būvēts pasākums ar izdomātiem super nelaimīgiem,bet beigās super laimīgiem dzīves stāstiem,jo ir satikts Dieva ceļš lā lā lā, kas "pazudušajiem" ļaus meklēt cerības zaru Dieva ceļā. Man nav nekas pret ticību, bet pret reliģiju/kristietību gan ir ļoti daudz. Tas, protams, ir baigi super tā pa lielam, bet cilvēkam vajadzētu vairāk tuvināties sev un pilnveidot/attīstīt visādi sevi nevis tuvināties kaut kādam Dievam, kas it kā sniedz atbildes. ai pofig, nav ko cepties, tas viss ir nebeidzamais stāsts.

jitsy, 26.09.2010. 20:45:12
Komentāra reitings: -2.334

Jā, man arī nepatīk cepties un man arī riebjas reliģija, pati ienīstu briesmīgas reliģijas un liekuļotu kristietību, tāpēc atradu beidzot pašu Dievu un arī normālu baznīcu, bet nu šajā saitā jau daudz to nepierādīšu, bet nu uz filmu atnākot garantēju,ka neviens neko nenožēlos, vismaz filmu paskatīties var, tā, domāju, ka nevienam neskādēs un patiks arī.

jitsy, 26.09.2010. 20:59:57
Komentāra reitings: -0.334

Un jā, protams, reklāma ir un paliek vienmēr tikai reklāma un filma arī var likties ka tā jau dzīvē nenotiek, bet tāpēc jau tur būs tie dzīvo cilvēku dzīvesstāsti, pieredze, kas tomēr būs patiesi (protams,ja kāds neiedomāsies, ka tie cilvēki stāsta par sevi izdomātas pieredzes...) Ai nu karoč jūs man patīkat, jo esat atklāti un ceru jūs satikt (hug)

kampy, 27.09.2010. 06:01:08
Komentāra reitings: 1.992

šoreiz diemžēl darbs man nepiedos, bet ja vēl būs šadi piedāvājumi ar labu filmu, domāju, ka labprāt aizietu ;)

jitsy, 27.09.2010. 17:40:10
Komentāra reitings: -2.334

Gan jau ka būs :) Ik pa laikam kāds uzrīko filmu vakaru. Ir arī speciāli jauniešu vakari, kur arī skatās tiešām interesantas filmas un visko izdomā..Tā mēs vispār katru mēnesi rīkojam dažādus pasākumus, nūjošanu, izbraucienus, pat ar jahtām brauc un ko tik vēl ne, ar gumiju arī lec :) Ielikšu info, kad kas būs kādreiz, mājaslapā arī var "iemest aci" kādreiz,ja ir vēlēšanās. Par šo filmu tiem,kas nenāk, pastāstīšu noslēpumu (nu kāds gan tur noslēpums :D), bet rekur var noskatīties internetā,kas nenāks uz pasākumu: http://intv.ru/view/?film_id=83605

Šizatroniķis, 27.09.2010. 18:39:57
Komentāra reitings: 3.737

Vai jūsu sektā ir Ēriks un Daniels, no savulaik tik ļoti populārās filmas ''Bet stunda nāk''?

xnemiersx, 28.09.2010. 10:56:02
Komentāra reitings: 6.106

draudze kristus pasaulei nav vienīgā, kas rīko jauniešu vakarus!
es un mani draugi no church of seitan arī rīkojam interesantus pasākumus, kuros ēdam, dzeram, spēlējam spēles, skatamies filmas, braukājam ar riteņiem un, protams, veicam dažādus rituālus un slavējam sātanu. laipni lūgti mums pievienoties! :-)

dzēsts lietotājs, 28.09.2010. 15:58:31
Komentāra reitings: 3.818

bāc - xnemiersx komentārs labi sasmīdināja !!!

btw kkad nesen ar mazdēlu gājām pa tuneli uz pēdējo vilcienu, ja nemaldos baltajā naktī, un tur ar stāvēja jauni džekiņi un slavināja Dievu caur dziesmām - tie nav jūsējie ? vai ari jūsējie vienmēr staigā pa ielām ģērbušies uzvalkā un ar bļitku pie krūts ?

aicis, 29.09.2010. 09:53:55
Komentāra reitings: 2.317

Reiz savā laikā bija ļoti interesanta diskusija ar kungiem uz ielas, kas aicina iet uz atjaunoto baznīcu. Stāstīju viņiem par "punkta teoriju", ka ir tā muļķīgi dzīvot un aprobežoties apkārt vienam punktam un tālāk pa to punktu vairs neredzēt, būt aklam un iekaltam tai vienā punktā un tā dzīve par tādu rutīnu vien pārvēršas un visas problēmas it kā atrisina tas viens punkts, kurā tu dzīvo iekšā, bet apkārt neko neredzi. Visu to, ko pasaule apkārt piedāvā tu neredzi, jo esi vienā punktā, kas tev uzstāda LIKUMUS kā pareizi dzīvot, kā pareizi uzvesties, ko ēst, ko neēst, kad nodarboties ar seksu, kādas filmas skatīties, cikos celties, cikos lūgties.... apkārt vairs neko neredzi, pašam viedokļa zūd un intereses līdz ar to arī... ir tikai tas viens punkts. Visu šo pastāstot uzdevu jautājumu vai Jūs kungi piekrītat, ka tā nav forši dzīvot? Kungi uz ielas atbildēja apstiprinoši, ka jā tā neesot forši dzīvot. Tad es uzdevu nākamo jautājumu - Vai Jūs kungi neredzat "punkta teorijā" kaut ko saistībā ar sevi? Kungi apmulsa un teica, ka viņiem jāsteidzas un aicināja parunāties nākamajā dienā uz viņu templi, iedeva vizītkarti un ātri devās prom. Nākamajā dienā, protams, uz templi nedevos.


Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties