Larsa fon Trīra "Antikrists"

04.11.2009 12:10:35 aizsāka kikinja
8 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kikinja, 04.11.2009. 12:11:32
Komentāra reitings: 7.305

esat redzējuši? kādi iespaidi?

delīrijs, 04.11.2009. 12:30:39
Komentāra reitings: 8.824

Nu vellos, kad es gaidu kaut ko skaistu no režisora, kas pierādijis, ka cilvēks ir kas vairāk par gaļas gabalu, es saņemu pretī drausmīgu manifestu sievietei, kā seksisma un ļaunuma iemiesojumam. Žēl jau, ka mūs izmeta dēļ viņas no ēdenes, bet ne jau pirmo un pēdējo reizi. Par formu, kā mākslas veidu, cits stāsts, bet šoreiz tas nebija ekvivalents šizmai, jo kino tomēr nav glezna- tam tomēr apakšā jābūt arī savam stāstam. Iespējams mana lielākā vilšanās kinomotogrāfā.

kringlita, 04.11.2009. 13:07:50
Komentāra reitings: 4.402

Neesmu redzējusi, bet tikai negatīvas atsauksmes pagaidām.

deni2s, 04.11.2009. 16:15:56
Komentāra reitings: 1.418

Es savukārt dzirdēju ļoti labas atsauksmes.

delīrijs, 04.11.2009. 16:53:20
Komentāra reitings: 1.51

No cilvēkiem, kas ienīst savas ģenitālijas?;D Ja es gribu skatīties, kā kgriež/ rauj/ skābē vai kā citādi nejauki izrīkojas ar savām/citu ķermeņu daļām, tad izvēlos zāģi, jo vismaz tur caur visām tām ''jaukajām'' lietām nav jāmeklē nekādi režisora (arī scenārista) pārgudrie zemteksti.

n, 04.11.2009. 17:07:56
Komentāra reitings: 8.813

Vai var ko patīkamu un baudāmu (normālas psihes un interešu ietvaros) sagaidīt no režisora, kas briesmīgas depresijas laikā rakstījis scenārijiņu gaidāmajai filmai (aka Antikristam)?

Bet tās atsauces uz Tarkovski gan bij trakoti feinas, un veltījums filmas sākumā.
Sākums likās daudzsološs (un Hendeļa "lacia di piango" mmm he-he..) un trully tarkovskish', bet nu uz beigām pretīgs trilleris.

bonis, 05.11.2009. 21:36:19
Komentāra reitings: 5.911

Kaut, kas tajā filmā tomēr piesaistīja, bet otro reizi nekad mūžā neskatīšos :)

plovs, 06.11.2009. 09:23:30
Komentāra reitings: 5.932

Filma ir režisora personīgo pārdzīvojumu pilna, kurus mums, skatītājiem vairāk vai mazāk ne velna nesaprast. Tā, kā pirms skatījos filmu biju lasījis interviju ar fon Trīru nebiju tik ļoti vīlies, kā apmulsis.
Piekrītu delīrijam sakarā ar stāstu - glezna var būt iespaidīga un suģestējoša, bet ar to nepietiek, jo tad tā ir pārāk statiska. Mākslas filmai vienmēr ir sākums un beigas,šajā laika posmā kustīgajām bildītēm ir jāvienojas kkādā loģiskā stāstā. Protams filma ir māksla un tur var izpausties kā katrs vēlas utt., bet šoreiz palikšu konservatīvs.
man visvairāk palika atmiņā šitā aina - http://www.youtube.com/watch?v=4L2ooG_MX9E
un jā, Tarkovski ir vērts pačekot.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты женщин (а) также молодых людей онлайн, на телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl


ienāktreģistrēties