Jaunie laiki Šķērsielā

17.09.2009 19:39:52 aizsāka kampy
3 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kampy, 17.09.2009. 19:44:51
Komentāra reitings: 5.821

Ivara Selecka jubilejas vakars „Jaunie laiki Šķērsielā"
Notikuma vieta:Mazā Ģilde
22.09.2009 18:30 - 00:00
Ieeja brīva

Iesaku nobaudīt vietējo šedevru, otro filmu par leģendāro Šķērsielu un tās iemītniekiem. Tā kā lielāko daļu dzīves nodzīvoju blakus ielā (Bolderājas) jūtu saikni ar šo vietu un zinu arī visus filmā redzamos varoņus. Kādā no epizodēm kadrā esmu patrāpījusies arī es ;) (pirmajā daļā par Šķērsielu savukārt attāli ir redzams mazs Kamazs)

Filma ir interesanta, pat ja nav būts Šķērsielas tuvumā, bet īpaši iesaku pievērst uzmanību Osim. Vietējā leģenda un visu draugu draugs. Vēl tagad atceros kā pēc otrās filmas (Filma ir divās daļās- par tiem pašiem cilvēkiem ar 10 gadu intervālu) Osīts staigāja pa Pankūkciemu ar bildi rokās, kurās redzams viņš kopā ar filmēšanas grupu. Nekad nebiju šamējo manījusi tik lepnu un laimīgu. Diezgan liels emo, bet, kas man personīgi abās filmās visvairāk patika- reālā patiesības un nesamākslotības garša.

http://www.latfilma.lv/d/130/indexLAT.html

Tiekamies!

bremze, 17.09.2009. 19:54:56
Komentāra reitings: 4.331

ejam :)

delīrijs, 17.09.2009. 19:58:45
Komentāra reitings: 5.34

Kā speciāls gardais kumoss- mana pirmā kinoloma epizodiska, bet ļoti dramatiska- guļošā puišeļa lomā kamaza kabīnē (likteņa ironija ne?).


Reklāma
Padalies priekā
Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax

Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab


ienāktreģistrēties