Try. Īsfilma

14.10.2008 16:54:20 aizsāka snifs
17 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
snifs, 14.10.2008. 16:58:36
Komentāra reitings: 12.651

Tātad http://www.youtube.com/watch?v=xj9x6kUJX98
Tiem, kas neriskē vērt vaļā-15min filmiņa par jauniešiem bezpajumtniekiem. Drūma, vēmeklīga arī vietām. Brīdinu-rāda kā vēnā dur. Tiešām gribētu dzirdēt citu viedokļus par šo

kampy, 14.10.2008. 18:32:17
Komentāra reitings: -0.456

http://www.youtube.com/watch?v=4qN2JWL8wcE

dzēsts lietotājs, 14.10.2008. 18:37:43
Komentāra reitings: 4.434

Ļoti spēcīga īsfilma. Biju jau labu laiku atpakaļ redzējis. Kaut šī filma aizietu pareizā virzienā vairākiem jauniešiem mums apkārt. Ceru, ka arī man.

rxx, 14.10.2008. 18:41:57
Komentāra reitings: -1.428

Jāpiekrīt, ka spēcīgi.

Bet nu tas stāsts īsti nepaķēra, žēl jau ir, taču nu ir tās iespējas, kaut ko darīt. Visu laiku "we will, we will, in future"... In future nekas nenotiks, ja today nebūs reālas rīcības.. Tas nu ir jāsaprot... Un es negribētu ticēt, ka Zviedrijā nav kaut kādas institūcijas, kas varētu viņiem palīdzēt. Protams, ja kāds lepni atsakās - cita lieta...

mcx, 15.10.2008. 07:43:20
Komentāra reitings: -2.962

šī bija redzēta...baigi labā...smaga, īsa un spēcīga...
žēl jau tādus jauniešus, bet dzīvojot tikai cerībās par rītdienu reālas šodienas nebūs...
rxx labi saka, bet ja paskatās no otras puses..bez iemesla jau reti kas notiek un ja šamie būtu bijuši prātīgāki, tad nebūtu nonākuši tur kur ir..

dzēsts lietotājs, 16.10.2008. 18:38:08
Komentāra reitings: 1.455

noskatījos.. ļoti spēcīga- nepiepildītas cerības un skumjas.. beigas parāva... asaras, tiešām laba.

augustīne, 16.10.2008. 19:11:31
Komentāra reitings: 4.372

no ierastā apļa nemaz nav tik viegli tikt ārā, pat ja mērķi ir cēli...bez motivācijas heroīna lietotājam noliec zeltu priekšā, bet viņš to visu iemainīs par savu ikdienas dozu, jo labāk ir kā ir.

mcx, 17.10.2008. 02:01:47
Komentāra reitings: -1.464

augustīne..tu tagad runā par pilnīgi bezmērķīgajiem..bet ja tev ir kāds mērķis, tad tu pats/pati sevi vilksi tā, lai to mērķi panāktu un sasniegtu...neesi vienīgā, kura zina heroīniķus, kas ir nogājuši no 'ceļa'...

augustīne, 17.10.2008. 07:43:39
Komentāra reitings: 8.775

nezinu heroīniķus, bet zinu bezcerīgo apli.

kampy, 17.10.2008. 08:35:55
Komentāra reitings: 2.38

vajag ļoti daudz spēka, lai savā dzīvē kaut ko mainītu. reizēm pat cēlākie mērķi nelauj iet uz priekšu, jo pie katra klupiena tev atkal zūd ticība sev. bet ir vērts mēģināt.

n, 18.10.2008. 22:05:43
Komentāra reitings: 1.45

pie shi video / no shi video Smashing Pumpkins klips...

sancis, 18.10.2008. 23:38:55
Komentāra reitings: 4.421

Kā jau lielākā daļa šo filmiņu un filmu par jauniešu nožēlojamo dzīvi ir diezgan aizraujošas. Iespējams šī nožēlojamā dzīve ir nedaudz pārspīlēta un parādīta pec iespējas iespaidīgāka un briesmīgāka, šajā gadījuma jauna meitene, kas ir stāvoklī, lieto narkotikas, dzer, nodarbojas ar prostitūciju un ir diezgan bezcerīgā situācijā, bet tomēr vel cer. Jā, bet jauniešus tas uzrunā un iespaidu jau atstāj diezgan pamatīgu pat lidz asarām. Skolās mazajiem trakuļiem vaidzētu šādas filmiņas rādīt.

rxx, 19.10.2008. 00:35:27
Komentāra reitings: 11.695

Pilnīgas muļķības. Skolās vajadzētu iemācīt to, ka cerība ir muļķa mierinājums, un to, ka bez darba un izpratnes par notiekošo pie normālas dzīves netikt.

Kāpēc? Tāpēc, ka vidēji aritmētiski jaunieši ir stulbi. Kāpēc tā? Tāpec, ka labas atzīmes skolās dala nevis tiem, kas kaut ko sajēdz no notiekošā, bet tiem, kas mehāniski izpilda bieži vien idiotiskus rīkojumus, kurus bieži vien dod cilvēks, kas dzivē necik tālu nav ticis un to vien pazīst kā pretīgus telpaugus, ķīseli no spaiņa un krītainas rokas. Protams, ja runājam par darbu, tiem idiņiem, kas strādā izglītībā, būtu pienācis laiks kaut cik apgreidoties un saprast, ka padomju shēma skola-augskola-darbs profesijā ir būtiski novecojusi un dažiem cilvēkiem mūsdienās jau vidusskolas vidū ir skaidrs, ka un kas ir jādara, lai tiktu uz priekšu. Manuprāt, situācija, kad liela daļa manu klasesbiedru nezina ko darīs, un arī daļa, kas it kā zina, nedomā reāli, mūsdienās nav pieļaujama. Protams izglītības iestāžu darbiniekiem ir krietni vieglāk strādāt ar cilvēkiem, kas nezina ko girb, jo tiem var pumpēt iekšā to totālo demagoģiju, kas ir iekļauta ikdienas programmā.

Riskēšu izklausīties stubi, bet man tomēr kaut kā liekas, ka normālam cilvēkam būtu jāzina, ko nozīmē Lāčplēša diena, kas šobrīd ir finanšu vai teiksim tieslietu ministrs, kādi ir aktuālie iekšpolitikas un ārpolitikas jautājumi, kas notiek un notiks ekonomikā, jāzina kaut kas no kultūras utt.

Šitādas atbildes "es par to neinteresējos" faktiski nozīmē "es esmu stubenis". Riebjas kapitālisti un valdība? Nu gudri cilvēki apgalvo, ka ir jāpazīst savs ienaidnieks.. ;)

Atgriežoties pie tēmas - mazos trakuļus, kā tu saki, ir jāaudzina par normāliem cilvēkiem jau no paša sākuma, nevis kaut kad pēc tam jāmēģina kaut kas saglābt, rādot kaut kādus nonarkojušos pārīšus. Un tā nav filmiņa, bet smaga filma par ļoti nopietnām problēmām. Jau tas, ka tur parādītais tiek uztverts par normālu kaut arī bisķi savādāku dzīvesveidu, īsti nav ok...

kampy, 19.10.2008. 08:11:18
Komentāra reitings: 7.41

joprojām turos pie principa, ka dzer/narkojas/utt cilvēki kuriem nevis kaut kas pietrūkst- bet kaut kā ir par daudz. laika, naudas, uzmanības un vēl nezin kā cita, kas atlauj tādu vaļīgu dzīvesveidu. nav nekādu neredzamo/redzamo problēmu, kas tiek slīcinātas kaut kādās apreibinošās vielās, jo katrs zin, ka snabja pudele atrisina problēmas tikai uz paaris stundām. izlaidība. ja mums būtu jācīnās par maizes kumosu, tad neviens nedomātu kādu šmigu nopirkt jau laicīgi 5dienai. un video- piedodiet, es varbūt esmu ļauna, bet man ne pa mata tiesu nav zjēl meitenes, kas ar bērnu vēderā var durt sev vēnā un iedzert folleri no rīta. es balsotu par likumu, kas lautu kastrēt tādas @#$%@ un aiztaupītu pasaulei vēl vienu kroplu radījumu par ko rūpēties. tā filma ir mēsls, nevajag te gaudulīgi stāstīt par to cik zjēl jaunās "ģimenes" . man ir zjēl mazā melnā cilvēciņa ar bada uzpūtušos vēderu etiopijā, nevis izlaidušos jauniešus, kuri dzīvē grib pazīt tikai baudu darba un normālas dzīves vietā! ā pareiz, vinai tak bija darbs. sex drugs rock'n'roll! ko vēl cjīkstēt? nopirkšu folleri viņiem abiem, ja tie bezsmadzeņu radījumi būs kaut reizi mūzjā nostrādājuši vienu pilnu darba dienu. visticamāk, ka vārdu darbs viņi nemaz nemāk uzraxtiit. tāpēc arī tu, manu mazo draudziņ, 3 x apdomā pirms pamēģināt uzpīpēt zāli. viss saakas nemanot..

tas_pats_nekas, 19.10.2008. 09:22:01 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: 1.878

neznajesh nepizdi

augustīne, 19.10.2008. 12:02:39
Komentāra reitings: 0.532

pffffff.hohma.sorry kampy;DDDDDDDDDDDDDDDDD

perdelis, 20.10.2008. 08:49:25
Komentāra reitings: 2.926

pirmo reizi mūžā redzēju tik stilīgus bezpajumtniekus.

es būtu sajūsmā, ja puisim būtu iepuvusi kāja un meitenei nebūtu zobi. ja viņiem nebūtu segas, bet gan kartona kastes. izsmēķi no zemes nevis cigaretes.

vai tad mēs tiešām esam tik tālu jau nodzīvojušies, ka mums ir jārada uzskatāmi piemēri kā pamacība/piemērs.

man tā visa liekās pilnīga diršana.
kā teica armands - "no tā jau nevienam nepaliks ne labi, ne slikti".


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties