Vācu valodas kursi bērniem

Biedrība "Erfolg", 21.10.2015., 14:16

Mācību centrs "Erfolg" organizē vācu valodas kursus bērniem vecumā no 4-15 gadiem.

Vācu valodas kursi bērniemŠodien vairāku svešvalodu pārzināšana nav nekas pārsteidzošs vai ārkārtīgs. Tā ir jebkura mūsdienīga un izglītota cilvēka norma. Valodu zināšanas Jums palīdzēs apceļot pasauli, satikt jaunus cilvēkus, brīvi skatīties filmas, lasīt grāmatas oriģinālvalodā un justies ērti jebkurā situācijā. Tāpēc ir ļoti svarīgi jau no agras bērnības mācīties svešvalodas. Tas Jums palīdzēs veiksmīgi veidot savu dzīvi.

Mācību centrs "Erfolg" piedāvā vācu valodas kursus bērniem vecumā no 4 līdz 15 gadiem. Nodarbības vada pieredzējuši pasniedzēji, kuri atradīs pieeju katram dalībniekam. Grupas tiks veidotas atbilstoši bērnu vecumam un zināšanām. Jūsu bērnam būs lieliska iespēja ne tikai mācīties vācu valodu, bet arī lieliski pavadīt brīvo laiku, iepazīties ar Vācijas kultūru, tradīcijām un paražām un, protams, arī uzspēlēt dažādas spēles.

Mērķis:

  • Apgūt vācu valodu;
  • Attīstīt valodas prasmes;
  • Attīstīt atmiņu, uzmanību un koncentrēšanās iemaņas;
  • Attīstīt lasīšanas, runāšanas un klausīšanās prasmes;
  • Iepazīt vācu kultūru un tradīcijas.
  • Mērķauditorija: bērni 4-15 gadu vecumā;
  • Norises vieta: Cietokšņa iela 44, Daugavpils;
  • Laiks: 2 reizes nedēļā;
  • Izmaksas: apmaksa ir atkarīga no cilvēku skaita grupā (EUR 3.35 - 5 cilvēki, EUR 4.80 – 2 cilvēki).

Slavenais vācu dzejnieks Johans Volfgangs fon Gēte teica:

Iemācīties var tikai to, ko Jūs mīlat.

Nāciet pie mums un paši pārliecināsieties par to, ka nav iespējams nemīlēt šo apbrīnojami skaisto un melodisko valodu. Bet mēs darīsim visu iespējamo, lai Jums būtu interesanti mācīties!

Mācību centrs "Erfolg", Cietokšņa iela 44, Daugavpils.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
<a href=https://www.parkerrussia.ru/pens/im/PR2B-MLT1G/>ручка паркер сонет франц цена</a> или <a href=https://www.parkerrussia.ru/pens/vector/PR13R-RED1C/>ручка паркер купить нижний новгород</a> https://www.parkerrussia.ru/sets/giftbox/PR10B-RED1GCover/

moiler

Wow cuz this is excellent work! Congrats and keep it up. Here is my website: Royalty Free Music for Video (https://www.royaltyfree-music.com/)

Carrol

Love the site-- extremely individual pleasant and lots to see! Here is my site; Background Music Royalty Free (https://www.royaltyfree-music.com/)

Jennyienāktreģistrēties