Sācies 2011. – brīvprātīgā darba gads

Laura Bulmane , 01.02.2011., 09:17

Š.g. 23. februārī Latvijas Samariešu apvienība sadarbībā ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas koordinācijas departamentu, biedrību "Jauniešu konsultācijas" un "Brīvprātīgais.lv" organizē semināru "Brīvprātīgie un brīvprātīgais darbs Latvijā".

Pasākums notiks Rīgas domes sēžu zālē, Rātslaukumā 1, Rīgā, 2011.gada 23.februārī. no plkst.10.-13.00.

Semināru "Brīvprātīgie un brīvprātīgais darbs Latvijā" atklās Rīgas Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks.

Seminārs tiek rīkots Eiropas brīvprātīgā darba gada ietvaros un tā galvenais mērķis ir rast izpratni par brīvprātīgā darba nozīmi, popularizēt brīvprātīgo darbu un informēt par tā iespējām, paust atzinību brīvprātīgajā darbā iesaistītajiem cilvēkiem, kā arī veicināt sabiedrības aktīvu iesaistīšanos.

Semināra laikā dalībniekiem būs iespējams uzzināt par to, kas ir brīvprātīgais darbs un kā tas atšķiras no prakses, kādas aktivitātes un pasākumi paredzēti Eiropas brīvprātīgā darba gada (2011) ietvaros Eiropā un Latvijā, kādas iespējas un programmas piedāvā Eiropas Savienības, kā arī uzklausīt ārvalstu viesu un vietējo organizāciju un iestāžu pieredzi par brīvprātīgā darba organizēšanu.

Papildus semināra referātiem Rīgas domes foajē tiks izvietoti sabiedrisko organizāciju informatīvie stendi, kuros ikvienam – gan jauniešiem, gan vecāka gada gājuma cilvēkiem, gan cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un visiem interesentiem – būs iespēja uzzināt par pārstāvēto organizāciju piedāvājumu attiecībā uz brīvprātīgā darba aktivitātēm.

Dalībai seminārā pieteikties aicināti nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī citi interesenti, sūtot pieteikumu elektroniski Evijai Ziemelei līdz š.g. 16. februārim, zvanot pa tālruni 29111584, vai rakstot uz e-pastu evijaziemele@tvnet.lv.

* Saskaņā ar Eiropas Savienības Padomes lēmumu 2011.gads būs Eiropas brīvprātīgā darba gads (Eiropas gads). Eiropas gada virsmērķis ir veicināt un atbalstīt dalībvalstu, vietējo un reģionu iestāžu un pilsoniskās sabiedrības centienus radīt tādus nosacījumus, kas ir labvēlīgi brīvprātīgā darba veikšanai Eiropas Savienībā (ES). Eiropas gada aktivitātes Eiropas un arī dalībvalstu mērogā būs vērstas uz labās prakses apmaiņu, kā arī uz saziņas un izpratnes veicināšanas pasākumiem.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hola! I've been reading your weblog for a while now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from Lubbock Tx! Just wanted to mention keep up the good job! Feel free to surf to my page: best long wear foundation (https://wiki506.buildtools.com/index.php/User:LonnySanches)

Jaqueline

Many thanks, this website is really handy. Have a look at my web page: %anchor_text (https://www.allianzpackers.com/packers-and-movers-gurgaon-to-ahmedabad/)

Breanna

Howdy, great online site you've here. Visit my web page :: best character animation software (https://voidmaverick.tumblr.com/post/188713565964/httpscantareiiawaltztumblrcompost18871340346)

Mamieienāktreģistrēties