"Cinematography.lv" sadarbībā ar Alises Rozes Dizaina studiju rīko miestarklasi "Kino Gaisma"

Linda Zālīte, 26.03.2015., 15:50

Šogad Alises Rozes Dizaina Studija/mācību centrs sadarbībā ar DoP un režisoru Asatuur Keim piedāvā ne tikai video pamatkursu, bet arī meistarklašu sēriju.

"Kino Gaisma"Pirmā - "Kino Gaisma" notiks 25. aprīlī, Rīgā, Kr. Barona ielā 59/61 no pulksten 10:00 – 17:00 jeb 7 astronomiskās stundas.

Meistarklasē būs iespēja atsvaidzināt vai papildināt, vai iegūt pavisam jaunas zināšanas filmēšanā, padziļināti iepazīstot kino gaismošanu. Meistarklases mērķis ir iepazīstināt ar gaismošanas principiem, sniegt zināšanas gaismošanas aprīkojuma pielietošanā, gaismošanas plāna izveidē, alternatīvu gaismas ierīču pielietošanā kino/video.

Meistarklase pieejama visiem interesentiem!

Beidzot meistarklasi dalībnieki spēs:

  • Individuāli izveidot gaismošanas plānu atbilstoši nepieciešamā mērķa sasniegšanai;
  • Izstrādāt un attīstīt savu gaismošanas stilu;
  • Pielietot profesionālu gaismas tehniku;
  • Izmantot iegūtās zināšanas filmēšanas laukumā – gan veikt vienkāršu intervijas izgaismošanu, gan interjera ainu kino.

Meistarklasi vada Dop un režisors Asatuur Keim. Vairāk par pedagogu un viņa daiļradi lasi/skaties: www.asatuurs.com vai http://www.arstudio.lv/pedagogi/asatuur-keim.

Vairāk par meistarklasi lasi: www.arstudio.lv/kursi/video-kursi-montaza/video-filmesana-un-montaza-ar-asatuuru-keim-gaismas.

Alises Rozes Dizaina Studijas un Asatuur Keim iepriekšējo sadarbību augļus meklē: videoskola.wordpress.com/category/jaunumi/.

Alises Rozes Dizaina Studija atrodas Rīgā, Kr. Barona 59/61, kur jau astoto gadu sniedz iespēju ikvienam piepildīt darba dienu vakarus radošā atmosfērā, ļaujot izrauties no ikdienas rutīnas – apstāties un padomāt, iekrāsojot savu ikdienu košākās krāsās.

Pievienot krāsas savai ikdienai Alises Rozes Dizaina Studija piedāvā kādā no astoņiem piedāvātajiem kursiem – zīmēšanas, gleznošanas, foto, video filmēšanas un montāžas, interjera dizaina, ainavu dizaina, floristikas un stila kursiem. Vairāk mājas lapā: www.arstudio.lv/kursi.

Piesakies jau šodien, jo vietu skaits ir ierobežots, rakstot uz e-pastu linda@arstudio.lv vai zvanot pa tālruni: 20038534

Esi savas dzīves mākslinieks!

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
top custom essays <a href=https://formeessaywriting.com/#>custom essays </a> custom essay writing canada <a href="https://essayformewriting.com/#">expert essay writers </a> online essay writers wanted https://essayformewriting.com/

DanielPeF

Hey there, tidy site you possess right now. my blog - Canada Piping Engineering Services (https://www.littlepeng.com/single-post/Canada-Piping-Engineering-Services)

Cheryle

<a href=https://pamyatnik-spb.ru/catalog/pamyatnik_iz_granita_s_angelom/>купить гранитный памятник</a> - лампада на могилу купить, уход за могилами

Haroldnerienāktreģistrēties