Piesakies fotokonkursa "Jelgavai 750" otrajam posmam

JPPI „Kultūra”, 20.04.2015., 13:59

Ir noslēdzies fotokonkursa "Jelgavai 750" pirmais posms "Ziema", organizatori gaida pieteikumus "Pavasara" posmam līdz 1. maijam.

"Jelgavai 750" otrais posmsĀrā viss plaukst un mostas pēc ziemas miega, tiek gaidīti Jelgavas foto košajās pavasara krāsās.

Organizatori uzsver, ka fotokonkursā "Jelgavai 750" augstāk tiks vērtētas bildes, kurās atainoti Jelgavas notikumi un Jelgavas cilvēki ikdienā, darbā un svētkos.

Fotokonkurss norisinās četros posmos visa jubilejas gada garumā. Pēc katra posma tiks apbalvoti labāko darbu autori un izveidota izstāde Jelgavas kultūras namā. Konkursā var piedalīties ikviens fotogrāfs – neatkarīgi no profesionālās sagatavotības.

Konkursa darbi tiks izmantoti arī ceļojošajai fotoizstādei, kas tiks eksponēta Jelgavas sadraudzības pilsētās. Pagājušā gada Jelgavas foto izstāde jau guvusi augstu novērtējumu Magadanā, Belostokā, Ruel-Malmazonā, Nova-Odesā. Līdzīgi fotokonkursi tiek organizēti arī sadraudzības pilsētās, līdz ar to arī jelgavniekiem būs iespēja iepazīt pilsētas, pilsētniekus, tradīcijas, notikumus un arhitektūru.

Otrajam posmam – "Pavasaris" – konkursa darbi jāiesniedz līdz 2015. gada 1. maijam.

Dalībnieka anketa un nolikums pieejams JPPI "Kultūra" mājas lapā: kultura.jelgava.lv/uzzini/kp-projektu-konkurss/index.php?cmd=1.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
say thanks to so considerably for your internet site it assists a whole lot. Visit my web page; %anchor_text (https://www.rvingknowhow.com/motorhome-propane-tank-recertification/)

Mohammad

Thanks a ton! It a great online site. Feel free to visit my web page; %anchor_text (https://www.rvingknowhow.com/stealth-camping/)

Kiara

Merely needed to mention I am ecstatic that i came upon your site. Also visit my web blog: Meditation Healing Sounds (https://www.youtube.com/channel/UCXUpVKLF3OtmcyHX2_hac_A/)

Geraldoienāktreģistrēties