Piedalies fotokonkursā "Mans putns 2015"

Jolanta Bimbere, 04.02.2015., 13:09

Latvijas Dabas muzejs aicina piedalīties tradicionālajā fotokonkursā "Mans putns 2015". Konkursā startē fotogrāfi – amatieri, kuru fotogrāfijās attēloti gan Latvijas, gan svešzemju putni savvaļā un nebrīvē.

 Fotokonkurss "Mans putns 2015"2014. gadā Latvijas Dabas muzeja fotokonkursā piedalījās 119 fotogrāfu no visas Latvijas. Fotogrāfu – amatieru veikumu ļoti augstu novērtēja konkursa žūrija un izstādes "Mans putns 2014" apmeklētāji. Sugu daudzveidība, attēlu kvalitāte, putnu attiecību dramatiskie brīži tika kadrēti ar īpašu rūpību. Akcentu piešķīra atraktīvie fotogrāfiju nosaukumi, kas lieliski raksturoja putnu interesanto uzvedību. Visjaunākajam dalībniekam konkursa laikā bija 8 gadi, bet visvecākajam – 74.

Fotokonkursa mērķis ir vairot izpratni par putnu daudzveidību, aktualizēt to aizsardzības jautājumus un vērst sabiedrības uzmanību uz dažādo sugu unikālo skaistumu. Fotogrāfijas tiks apkopotas izstādē, kas Dabas muzeja apmeklētājus priecēs 2. stāva izstāžu zālē no 15. aprīļa līdz 9. maijam. Konkursa organizētājiem šogad ir īpašs prieks par veiksmīgo sadarbību ar atbalstītājiem – balvas solās būt daudzveidīgas un vērtīgas.

Fotogrāfijas konkursam jāiesniedz Dabas muzejā līdz šā gada 23. martam vai jānosūta uz Latvijas Dabas muzeju K. Barona 4, Rīga, LV-1050 (pasta zīmogs 23. marts). Ar fotokonkursa "Mans putns 2015" nolikumu aicinām iepazīties muzeja mājaslapā. Iesūtītie darbi tiks vērtēti četrās vecuma grupās – bērni (līdz 14 gadiem), jaunieši (15 - 25 gadi), pieaugušie (26 - 50 gadi) un seniori (vecāki par 50 gadiem). Katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā trīs fotogrāfijas (formāts 30x40 cm).

Fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks šā gada 15. aprīlī. Laureātu darbi būs apskatāmi arī Latvijas Dabas muzeja mājaslapā www.dabasmuzejs.gov.lv un tiks publicēti žurnālā "Vides Vēstis". Konkursu atbalsta un balvas sarūpējuši: Tallink, Latvijas Valsts meži, Brivs.lv, Mammadaba, Dabas aizsardzības pārvalde, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs, apgāds "Jumava" un žurnāls "Vides Vēstis".


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
fast custom essays <a href=https://essayformewriting.com/#>essay </a> us essay writers <a href="https://essayformewriter.com/#">great essay writers </a> great essay writers https://formeessaywriting.com/

DanielPeF

<a href=https://hydranten.net>гидра магазин</a> - гидра, как зайти на гидру

Robertcex

Superb webpage you possess in here. Feel free to visit my blog - Masaje Relajante erótico Mexico (https://www.masajessublimes.com/)

Rosalinaienāktreģistrēties