Liepājas Kultūras pārvalde izsludina projektu konkursu

Krista Kalnarāja , 31.01.2011., 19:08

Liepājas Kultūras pārvalde līdz šī gada 28. februārim izsludinājusi projektu konkursu, kurā organizācijas var iesniegt pieteikumus kultūras aktivitātēm, kas Liepājā tiks realizētas laika posmā no 2011. gada 1. aprīļa līdz 31. decembrim.

ŠLiepājas Kultūras pārvalde izsludina projektu konkursuogad projektu konkursa ietvaros tiks sadalīts 15 000 latu liels līdzfinansējums.

Katru gadu Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkursa nolikums tiek mainīts, nosakot jaunas un Liepājai aktuālas konkursa prioritātes. Šogad projektu konkursa prioritāte ir kvalitatīvi brīvdabas pasākumi (priekšroka tiks dota bezmaksas pasākumiem), kas vērsti uz kvalitatīvu piedāvājumu liepājniekiem brīvā laika pavadīšanai, vērsti uz tūristu piesaisti Liepājai, kas veiksmīgi iekļaujas Liepājas pilsētvidē (parki, skvēri, laukumi un citas norises vietas).

Līdzfinansējums, kas tiek prasīts vienam projektam nedrīkst būt mazāks par 50 latiem, bet maksimālā summa, ko komisija var piešķirt viena projekta realizēšanai, ir 2000 lati. Piešķirtais līdzfinansējums nevar būt lielāks par 50% no visa projekta izmaksām.

Detalizēta informācija par projektu konkursu ir pieejama mājas lapā: www.liepajaskultura.lv sadaļā "projekti". Mājas lapā pieejamas arī projektu pieteikumu veidlapas un tāmes paraugs.

Projektu konkursā nevar piedalīties organizācijas, kas nav nokārtojušas saistības ar Liepājas Kultūras pārvaldi.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
You're a really helpful web site; couldn't make it without ya! Check out my web page: recover wallet BTC (https://mady2077.github.io/walletBTC/31.01BTC_wallet.dat.html)

Madelaine

Home page https://javslon.com/

Afferly

Home page https://siteripz.net/

Afferlyienāktreģistrēties