Latvietis tuvojas "Harley Davidson Discover More 2015 competition" finālam

Mārcis Zariņš, 08.04.2015., 19:43

Šobrīd interneta vietnē "Youtube.com" ir apskatāms video klips, kuru kopīgojot, iespējams atbalstīt motociklista sapni piedalīties "Harley Davidson" konkursa finālā.

"Harley Davidson Discover More 2015 competition"Latvietis Mārcis Zariņš starp 10 000 dalībniekiem ir iekļuvis "Harley Davidson Discover More 2015 competition" otrajā kārtā.

Šovasar viens no leģendārākajiem motociklu ražotājiem "Harley Davidson" atkārtoti organizē konkursu, kurā tā laureātam būs iespēja divu mēnešu garumā apceļot Eiropu pa ceļotāja izvēlētu maršrutu.

No šīs nedēļas sākuma interneta vietnē "Youtube.com" ir apskatāms video klipas, kurā konkursa dalībnieks Mārcis Zariņš stāsta par savu sapni: www.youtube.com/watch?v=I2m__YnBdaM.

No 10 000 dalībniekiem pirmajā kārtā latviešu motociklists ir iekļuvis otrajā kārtā, kur par finālu cīnās ap 100 dalībnieku. Kopīgojot šo video saiti un pievienojot klāt #RIDERWANTED ir iespēja atbalstīt Mārča sapni doties ceļojumā pa Eiropu ar Harley Davidson motociklu un pārstāvēt šajā ceļojumā Latviju.

"Kas ir brīvība - vai tā ir tava neatkarība, varbūt tā ir melodija mums apkārt vai arī vējš matos?" video klipā vēsta konkursa dalībnieks Mārcis Zariņš.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
선물옵션,대여계좌,포월드, 해외선물, %anchor_text (https://tradingdal.com/) 임대, 선물옵션커뮤니티 트달입니다. 안전하고 신속한 선물계좌, 국내선물, 해외선물 비대면계좌 신청을 원하시는 분은 선물 트레이딩의 달인 트달 선물옵션 커뮤니티를 찾아주세요.

Maxwell

Excellent Web page, Continue the beneficial work. With thanks! my blog post - %anchor_text (https://tiemgiatmom1.blogspot.com/2019/05/bi-quyet-giat-giay-sach-tinh-nhu-moi-mua.html)

Sommer

Maintain the spectacular work !! Lovin' it! Feel free to surf to my page - 成人影片 (https://sureporn.com)

Walkerienāktreģistrēties