Konkurss jauniešiem par līdzdalību un sociālo kapitālu

Linda Kalniņa, 23.09.2015., 13:06

Biedrība "Sociālais inovācijas centrs" (SIC) sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi (LJP) aicina jauniešus piedalīties konkursā "Jauniešu pilsoniskā līdzdalība un sociālais kapitāls".

Konkurss jauniešiem par līdzdalību un sociālo kapitāluKonkursa uzdevums ir sagatavot video vai rakstu, kas atspoguļotu jauniešu līdzdalības iespējas un sociālā kapitāla piemērus – jauniešu savstarpējās sadarbības iespējas, situācijas no savas pieredzes, kas ataino savstarpējās sadarbības, uzticēšanās un kopā darīšanas nozīmi. Ikvienam jaunietim vecumā no 13 līdz 30 gadiem ir iespēja savā īpašumā iegūt vienu no konkursa balvām – planšeti, "gudro" pulksteni vai viedtālruni.

Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz 2016.gada 24.aprīlim augšupielādējot konkursa darbus mājas lapā civicyouth.eu/lv/engage/. Viens autors var iesniegt neierobežotu skaitu video materiālu un/vai rakstu. Detalizēta informācija ir pieejama konkursa nolikumā: goo.gl/hbXdBM.

Konkurss tiek organizēts projekta "Sociālais kapitāls kā rīks jaunatnes pilsoniskai līdzdalībai Austrumeiropas valstīs" (SOCAP) ietvaros. Projektu īsteno biedrība "Sociālais inovāciju centrs" sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un partneriem no Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Rumānijas. Projekta ietvaros tiek īstenotas daudzveidīgas aktivitātes jauniešiem un jaunatnes līderiem gan Latvijā, gan partneru valstīs.

Plašāka informācija par konkursu: www.ljp.lv un www.socialinnovation.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
как вывести деньги со счета киевстара <a href=https://companion.ua/ynstruktsyia-kak-perevesty-denhy-so-scheta-kyevstar-na-bankovskuiu-kartu/>перевод с мобильного на банковскую карту</a>

MarionLog

Wow, attractive site. Thnx ... Also visit my web-site %anchor_text (https://www.aishamassage.com/tantric-massage-in-london/)

Hector

<a href=https://bolnichniylist.com/bolnichniy-list-7-dney/><img src="https://i.ibb.co/j5SHrWN/doctor-548133-1920.jpg"></a> Discuss your educational background.

DannaDeNienāktreģistrēties