Pētera Draguna projekts "Grāmatu putni jeb Pārdaugavas stāstu medības"

Sandra Zobena, 04.02.2015., 15:03

10. februārī plkst. 18.00 projekta "Grāmatu putni jeb Pārdaugavas stāstu medības" ietvaros Jāņa Akuratera muzejā, O. Vācieša ielā 6a, dzejnieks Pēteris Draguns stāstīs par savu Pārdaugavu – Pārdaugavas Spārni.

"Grāmatu putni jeb Pārdaugavas stāstu medības"Pēteris Draguns (1976) dzimis Ogrē, studējis Latvijas Kultūras akadēmijā, ieguvis arī psihologa izglītību. No 2001. līdz 2004. gadam Rīgas jauno literātu apvienības vadītājs, publicējas presē sākot no 1997.gada. Pirmais dzejoļu krājums "Inde" iznācis 2003. gadā, otrais – "Tumšā stundā" – desmit gadus vēlāk. Savulaik aizrāvies ar austrumu filozofiju, mācījies sanskritu, muzicējis un ceļojis. Pēteris Draguns atdzejojis tekstgrupas "Orbita" autoru dzeju, kā arī ukraiņu un baltkrievu jauno dzejnieku darbus.

10. februārī dzejnieks runās par Pārdaugavu un tās vietu savā sajūtu, atmiņu un emociju "kartē". Par notikumiem un noskaņām, kas saistās ar dzīvi Daugavas kreisajā krastā, kā arī lasīs dzeju, ka tapusi Pārdaugavā un Pārdaugavas iespaidā.

Projekta "Grāmatu putni un Pārdaugavas stāstu medības" ietvaros notiekošo lekciju mērķis ir rosināt skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā, kā rezultāts būs konkursa dalībnieku radošo darbu izstāde, ko paredzēts atklāt maijā Jāņa Akuratera muzejā.

Projektu atbalsta VKKF, Rakstnieku muzeju biedrība Pils, izdevniecība "Neputns", radošā apvienība "W-2 art" un multimediju mākslinieks Vitālijs Vinogradovs. Ieeja bez maksas.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
thank a lot for your internet site it aids a great deal. Here is my blog post %anchor_text (https://tinyurl.com/saitmichael)

Royce

Wow cuz this is great job! Congrats and keep it up. Look at my web blog %anchor_text (https://youtu.be/62Cy1FUucfQ)

Leon

I benefit from reading through your website. Regards! Review my site; %anchor_text (https://youtu.be/-Cq68NDxugU)

Elouiseienāktreģistrēties