Diskusija par nevienlīdzības mazināšanu

Kaņepes Kultūras centrs, 15.10.2015., 10:27

Šā gada 20. oktobrī plkst. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā notiks diskusija "Par nevienlīdzību".

Diskusija par nevienlīdzības mazināšanuViens no šī gada septembrī pieņemtajiem ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem jeb "post-2015" mērķiem, kas iezīmē pasaules attīstību līdz 2030. gadam, ir mazināt nevienlīdzību starp valstīm un valstu iekšienē gan valstu sociālās attīstības jomā, gan ekonomiskās attīstības jomā. Lai šo mērķi sasniegtu, ikvienai valstij jāstrādā lokāli, mazinot nevienlīdzības izpausmes valsts iekšienē, savukārt attīstītajām valstīm sava darbība jāvērš arī uz nevienlīdzības mazināšanai starp valstīm.

Diskusijas laikā tiks analizēti jautājumi par Latvijas lomu globāla un nacionāla mēroga nevienlīdzības mazināšanā, ņemot vērā Latvijas līdzšinējo politiku uz nevienlīdzības mazināšanu valsts iekšienē un sasniegtajiem rādītājiem, kā arī pievēršoties Latvijas ārpolitikai starptautiskas nevienlīdzības mazināšanas kontekstā – dalībai ES institūcijās, attīstības sadarbības projektiem u.c.

Diskusijas dalībnieki:

  • Ilze Viņķele - 12. Saeimas deputāte, LR Labklājības ministre (2011.-2014.g.);
  • Mārtiņš Krieviņš – Valsts Kancelejas direktors;
  • Gints Turlajs – pieredzējis ekonomists un pētnieks;
  • Māra Sīmane - Pārresoru koordinācijas centra konsultante;
  • Āris Adlers – Latvijas Zaļās kustības pārstāvis, pētījis investīciju ietekmi uz valstu attīstību;
  • Zanda Kalniņa-Lukaševica – Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Wow, attractive site. Thnx ... Also visit my web-site %anchor_text (https://www.aishamassage.com/tantric-massage-in-london/)

Hector

<a href=https://bolnichniylist.com/bolnichniy-list-7-dney/><img src="https://i.ibb.co/j5SHrWN/doctor-548133-1920.jpg"></a> Discuss your educational background.

DannaDeN

Many thanks really valuable. Will certainly share website with my buddies. Look at my web site - marijuana doctor near me (https://ferrocolat.tumblr.com/post/619460982681583616/what-are-marijuana-medical-cards-and-what-do-they)

Katjaienāktreģistrēties